Fotografia porodowa

Trzy lata temu, gdy zaczęłam rodzić (zaczęłam rodzić trzecią i czwartą córkę w swoje urodziny:)), kompletnie nie miałam głowy do tego, by zadzwonić po naszą fotografkę, która miała dojechać do szpitala. I bardzo tęsknię za zdjęciami, które wówczas nie powstały, a mogły…

Dlatego długo się do tego projektu przymierzałam, no i czas ruszyć, zwłaszcza że materia porodowa jest chimeryczna, nieprzewidywalna i wyjątkowo delikatna.

Zdecydowałam się zacząć dokumentację porodową od porodów domowych też dlatego, że gdy sama już byłam na taki poród gotowa, okazało się, że porodu bliźniąt nikt nie przyjmie poza warunkami szpitalnymi, także miarą sukcesu jest to, że zrobiliśmy to naturalnie i bez ingerencji medycznych.

Może jesteście zainteresowane/zainteresowani albo macie wokół siebie lub znacie rodziny, które marzą o prostej, wzruszającej pamiątce w postaci fotoreportażu porodowego. Poszukuję rodzin, które chcę mieć najniezwyklejszą pamiatkę rodzinną. Z porodu domowego lub szpitalnego, zależy, jak się potoczą Wasze losy.

Z przyczyn oczywistych w grę wchodzi Warszawa i okolice.

Zapraszam na stronę dotyczącą fotografii narodzin: Fotografia porodowa, Warszawa 🙂 

PISZ, JEŚLI CHCESZ O TYM POROZMIAWIAĆ

 

 

Mapy macierzyństwa

Prowadzę od listopada 2017 r. projekt fotograficzny „Mapy macierzyństwa”. Zrodził się z potrzeby uznania pewnych oczywistoście, tego, że monumentalne zmiany życiowe mają odzwierciedlenie w wyglądzie. Nie powinny podlegać ocenom, one po prostu SĄ. To też jest fotografia rodzinna, tylko że od drugiej, ciemniejszej strony. Zainteresowanie spotkaniami jest duże i realizuję je na razie w Warszawie, na wezwanie większej grupy planuję podróżować. Po szczegóły oraz przewodnik po projekcie w PDF-ie pisz do mnie i pytaj o wszystko śmiało.

KONTAKT ZE MNĄ