Skąd się w ogóle wzięło bingo podróżne do druku?

W czasach przed dziećmi podróżowanie było dla mnie przygodą. Obecnie jestem mamą czworga i podróżowanie nadal jest dla mnie przygodą. Traktuję pokonywanie kilometrów jako okazję do spędzenia czasu razem. Nie uważam, że droga to odcinek, który należy przebyć jak najszybciej i być u celu. Lubię drogę. I wtedy właśnie stworzyłam bingo podróżne, które jeździ z nami od lat. Bo lubię jednak też, gdy droga jest przyjemnością dla wszystkich. Podróżujemy bez elektroniki, szukamy innych atrakcji i prowokujemy działania analogowe.

Dlaczego stworzyłam własne bingo

Będą młodą mamą, zirytowałam się, że produkty przeznaczone dla dzieci są tak obleśne, tak kiczowate wizualnie i taką sieczkę graficzną przedstawiają, że zaczęłam pewne rzeczy robić sama. Robię to, co umiem najlepiej: wymyślam, piszę, projektuję, składam w broszury i e-booki, no i publikuję.

 

W zeszłym roku, w wakacje, gdy szukałam bingo podróżnego, znajdowałam same takie niezbyt piękne. Więc od razu zrobiłam swoją wersję gry. Pochwaliłam się nią na Instagramie. Dostałam wiele wiadomości z pytaniami o wykonanie i prośbami o podesłanie pliku do druku. Stworzyłam więc gotowy plik z 7 planszami – są przygotowane profesjonalnie w PDF-ie do druku w drukarce czarno-białej lub kolorowej, nie ma to znaczenia dla funkcjonalności zabawy. Piktogramy są czarno-białe, estetyczne i atrakcyjne dla osób w każdym wieku.

 

Co dostajesz w bingo AD 2023

W tym roku zrobiłam potężny upgrade i gra ma teraz 30 stron do druku, wstęp i instrukcję użytkowania. Jest przeznaczona głównie na rynek amerykański (tam travel bingo jest bardzo popularną rozrywką), ale ukręciłam i wersję polską. Właśnie ją wpuszczam do sprzedaży i serdecznie Was zapraszam do ściągania i grania.

 

BINGO PODRÓŻNE KUPISZ TUTAJ

zdjęcie podróżnego bingo dla dzieci i dorosłych do druku
przykładowa plansza podróżnego bingo do druku bezpiecznej zabawki do samochodu caravaning podróżowanie z dziećmi
okładka e-booka bingo podróżne do druku pdf do łatwego wydruku vanlife caravaning podróżowanie z dziećmi

Każda zrobiona przeze mnie sesja jest inna.
Jeśli chcesz, abym zrobiła zdjęcia twojej rodzinie, zajrzyj:

portfolio | oferta | kontakt

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby poprawić Twój komfort jej użytkowania. Pozostanie na stronie oznacza, że się zgadzasz na ich używanie.