o mnie

lubisz pracować z osobami,
które podzielają twoje wartości?
opowiem ci o moich

Cześć, jestem Aga

 

Robię zdjęcia rodzinom,
dla których ważne są relacje

W tym roku mam 40. urodziny.
Od 25 lat nie jem zwierząt.
Od 20 lat zawodowo redaguję literaturę i prasę.
Od 4 lat profesjonalnie fotografuję.

Moja fotografia ma ścisły związek z dziećmi:
W 2006 r. urodziłam dziecko i dostałam małpkę cyfrówkę – nie nauczyłam się jej używać.
W 2008 r. urodziłam dziecko i kupiłam lustrzankę – nie nauczyłam się jej używać.
W 2015 r. urodziłam za jednym zamachem bliźnięta i nie pozyskałam nowego aparatu – nauczyłam się za to używać tego, który już mam.

agnieszka mocarska najlepsza fotografka rodzinna warszawa

jestem blisko

Mieszkam i pracuję w Warszawie. Mieszkam na skraju lasu, między wydmami a rzekami. Odpoczynek odnajduję w naturze. Wagaruję w środku tygodnia. Pakuję jedzenie i kawę do termosów, zgarniam rowery, nieprzemakalne portki i wywożę wszystkich do lasu lub nad wodę. Pewnie się gdzieś kiedyś spotkaliśmy: nad Świdrem, a może w Kampinosie?

Bardzo lubię prowadzić samochód, więc chętnie jeżdżę na zdjęcia do innych miast. Łódź, Toruń, Gdańsk – nie ma sprawy, umówmy się!

jestem w relacji

Interesuje mnie, kim jesteś i co jest dla ciebie ważne. Chcę poznać twoją rodzinę. Empatyczna komunikacja nastawiona na usłyszenie drugiego człowieka pozwala nam nawiązać relację. Wierzę, że mamy szansę wychować szczęśliwe pokolenie. Nie urodziłam ani razu w domu, mimo że o tym marzyłam – stąd wzięła się moja pasja fotografowania porodów: zdjęcia z narodzin i reportaże z porodów domowych znajdziesz tutaj.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby poprawić Twój komfort jej użytkowania. Pozostanie na stronie oznacza, że się zgadzasz na ich używanie.