świąteczne minisesje
W PUDLE

zapraszam na oryginalne minisesje świąteczne w Warszawie

Zarezerwuj sesję świąteczną w pudle 2021!

Cieszę się, że Ci się spodobał koncept przygody w pudełku 🙂

 

W trakcie sesji zapraszam Cię z rodziną do wielkiego białego pudła.

Możecie w nim się przytulać, toczyć bitwy na poduszki, śpiewać oraz skakać – pudło jest wykonane z wytrzymałej grubej płyty MDF i zniesie wszelkie ekscesy 🙂

A przede wszystkim będziecie w nim wszyscy – w moim pudełku spokojnie mieści się sześcioosobowa rodzina, naprawdę!

 

Cena obejmuje:

  • sesję dla jednej rodziny (rodzice/rodzic oraz dziecko/dzieci – psy także są mile widziane)
  • stylizację (poduszki, gwiazdy, łańcuchy, szyszki)
  • 8 zdjęć w wersji cyfrowej poddane starannej obróbce w dużej rozdzielczości złożone w kwadratowy kolaż z życzeniami
  • kartkę świąteczną w formie cyfrowej gotową do wysłania rodzinie i znajomym oraz opublikowania w mediach społecznościowych
  • galerię online z pozostałymi zdjęciami z sesji – umożliwia ona samodzielny wybór dodatkowych zdjęć i dokupienie ich (jako pojedynczych zdjęć, nie w kolażu).

 

Jak się przygotować?

Świąteczny ubiór dla całej rodziny jest po Waszej stronie, nie dysponuję garderobą rodzinną. Po potwierdzeniu rezerwacji terminu służę radą, jak najlepiej się ubrać do zdjęć rodzinnych w studio.

Fryzury oraz make-up również należy przygotować wcześniej. Na miejscu jest łazienka, więc wszystkie poprawki możecie zrobić także bezpośrednio przed zdjęciami. 

Liczę na Waszą kreatywność! 

 

Lokalizacja

Sesje odbywają się w Studio nad Wisłą w Warszawie, na Wawrze. Studio nad Wisłą to przestrzeń zaaranżowana na poddaszu mojego domu.
Parkowanie bezpłatne, dojazd Mostem Południowym, pociągiem i autobusami 146 i 213. Pomieszczenie jest po każdej sesji czyszczone, dezynfekowane i wietrzone. 

 

Rezerwacja

By zarezerwować sesję, wybierz termin i wpłać bezzwrotny zadatek w wysokości 150 zł (tylko zadatkowane terminy są rezerwowane). Pozostałe 300 zł należy zapłacić w dniu sesji. 

 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości, pisz: a@mocarska.pl lub dzwoń: 6096037138 (wt.-sob. 11-19). W sprzedaży mam również vouchery na inne sesje, przygotowane jako prezenty pod choinkę 🙂

 

Nie przekazuję zdjęć nieobrobionych w żadnej formie, pozostałe ujęcia można samodzielnie wybrać po sesji i dokupić w cenie 50 zł/szt.

 

W przypadku sytuacji losowej lub choroby (klienta lub fotografa) i odwołania zdjęć 24 godziny przed planowaną sesją, umawiamy inny termin bez utraty zadatku. Jeśli niemożliwe jest umówienie innego terminu, sesja staje się voucherem do wykorzystania przez 3 miesiące od daty kupienia sesji w pudle. Jeśli sesja wybrana w ramach wykorzystania vouchera przekroczy jego wartość, wymagana będzie dopłata. 

 

 

Do zobaczenia w Studio nad Wisłą!

 

Aga Moc

kolaż przedstawiający rodzinę na ośmiu zdjęciach ułożonych w kolaż z życzeniami wesołych świat
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby poprawić Twój komfort jej użytkowania. Pozostanie na stronie oznacza, że się zgadzasz na ich używanie.